Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

O Akademii

Akademia EFC

 

Inicjatywa Europejskiego Kongresu Finansowego skierowana do studentów i młodych absolwentów.

 

Motywuje i inspiruje do podejmowania wyzwań oraz aktywnego kształtowania kariery zawodowej. Buduje świadomość, że rozwijanie indywidualnych kompetencji przyczynia się do rozwoju gospodarczego i społecznego własnego kraju oraz Europy.

 

Akademia EFC włącza do debaty o przyszłości gospodarki Polski i UE, w tym szczególnie o perspektywach zawodowych młodych absolwentów, o problemach napotykanych przez nich na progu ścieżki profesjonalnego rozwoju, a także o pomysłach na ich rozwiązanie.

 

Celem Akademii EFC jest także ułatwienie kontaktu z atrakcyjnymi potencjalnymi pracodawcami.

 

 

 

Spotkanie z Janem Krzysztofem Bieleckim

 

Europejski Kongres Finansowy – podstawowe informacje

 

Europejski Kongres Finansowy to otwarty projekt, którego celem jest proponowanie i wspieranie działań stymulujących bezpieczeństwo i stabilność finansową Polski i Unii Europejskiej.

Europejski Kongres Finansowy skupia publiczne, praktycystyczne debaty środowisk biznesu, nauki i polityki. Debaty te odbywają się w ramach organizowanych przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową – Gdańską Akademię Bankową seminariów i kongresów specjalistycznych, spotkań branżowych oraz tematycznych komitetów sterujących i rad programowych.

Europejski Kongres Finansowy to także rekomendacje, studia i ekspertyzy związane z możliwościami ich praktycznej realizacji oraz debaty medialne dotyczące ich wdrożenia.

Aktualne obszary tematyczne Projektu EKF:

  •     Bezpieczeństwo i rozwój rynków finansowych w UE
  •     Wyzwania dla rozwoju rynku kapitałowego
  •     Zarządzanie wartością przedsiębiorstw
  •     Zrównoważone finansowanie infrastruktury

 

Specjalistyczne kongresy i seminaria organizowane corocznie przez Gdańską Akademię Bankową w ramach Projektu EKF:

 

Odbywający się corocznie w Sopocie Europejski Kongres Finansowy stanowi z jednej strony podsumowanie dorobku merytorycznego Projektu, a z drugiej – inspiruje oraz wyznacza kierunki i cele dla przyszłych działań.

Najbliższa, ósma edycja Europejskiego Kongresu Finansowego odbędzie się w Sopocie oraz Gdańsku w dniach 18-20 czerwca 2018.

 

Otwarcie EKF 2014


W Kongresie corocznie udział bierze około 1500 przedstawicieli kadry zarządzającej biznesu, administracji państwowej, regulatorów, firm konsultingowych oraz nauki.

Relację z VII Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbył się 5-7 czerwca 2017, można przeczytać na stronie: www.efcongress.com

 

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close