Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Aktualności

Komunikat dla Kandydatów

Dodano: 01.03.2018
Szanowni Państwo, Dziękujemy wszystkim Kandydatom za przesłane zgłoszenia do tegorocznej edycji Akademii EFC. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do końca marca 2018.
Czytaj więcej

Przedłużenie rekrutacji

Dodano: 29.01.2018
Z uwagi na duże zainteresowanie rekrutacją do tegorocznej edycji Akademii EFC zdecydowaliśmy o wydłużeniu I etapu rekrutacji do końca stycznia. W związku z powyższym wydłużony zostanie także termin nadsyłania zgłoszeń w drugim etapie rekrutacji - do 26 lutego 2018.
Czytaj więcej

Rekrutacja do Akademii EFC 2018

Dodano: 19.12.2017
Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach: - Etap 1: rekomendacje od nauczycieli akademickich – promotorów/opiekunów naukowych. Termin nadsyłania rekomendacji: styczeń 2018. - Etap 2: wypełnienie przez rekomendowanych studentów formularzy zgłoszeniowych oraz umotywowanie prośby o przyjęcie do udziału w projekcie, a także napisanie eseju na zadany temat dot. wyzwań stojących obecnie przed Europą. Drugi etap zakończy się 26 lutego 2018.
Czytaj więcej
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close