Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Gazeta Kongresowa oraz reportaż video z debaty "Co zmienilibyśmy w Europie?"

Dodano: 13.07.2017 0 komentarzy

Gazeta Kongresowa zawiera napisane przez członków tegorocznej Akademii EFC relacje z debat VII EKF, które odbyły się drugiego i trzeciego dnia Kongresu. Polecamy Państwu również reportaż z debaty otwarcia Akademii EFC "Co zmienilibyśmy w Europie?" oraz ogłoszenia wyników konkursu na najciekawszy esej.


Gazeta Kongresowa

GK

Reportaż z debaty "Co zmienilibyśmy w Europie?"

video

Dodano: 13.07.2017 0 komentarzy Zobacz komentarze

Co zmienilibyśmy w Europie?

Dodano: 12.06.2017
Zapraszamy do lektury trzeciego już wydania zbioru esejów członków Akademii EFC. Polecamy tę książkę wszystkim uczestnikom Europejskiego Kongresu Finansowego. Zadając pytania dotyczące przyszłości Europy warto szukać odpowiedzi u młodego pokolenia.
Czytaj więcej

Program Akademii EFC 2017

Dodano: 23.05.2017
Zapraszamy do zapoznania się w programem Akademii EFC 2017
Czytaj więcej

Debata oksfordzka "Studia wyższe w Polsce powinny być płatne"

Dodano: 05.05.2017
25 kwietnia 2017 na Uniwersytecie Gdańskim odbyła się debata oksfordzka nad tezą „Studia wyższe w Polsce powinny być płatne”. W roli mówców broniących oraz oponujących tezę wystąpili studenci, członkowie Akademii EFC reprezentujący Uniwersytet Gdański oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.
Czytaj więcej
Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close