Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Rekrutacja do Akademii EFC 2018

Dodano: 19.12.2017 0 komentarzy

Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach: - Etap 1: rekomendacje od nauczycieli akademickich – promotorów/opiekunów naukowych. Termin nadsyłania rekomendacji: styczeń 2018. - Etap 2: wypełnienie przez rekomendowanych studentów formularzy zgłoszeniowych oraz umotywowanie prośby o przyjęcie do udziału w projekcie, a także napisanie eseju na zadany temat dot. wyzwań stojących obecnie przed Europą. Drugi etap zakończy się 26 lutego 2018.


O udział w projekcie Akademia EFC ubiegać się mogą studenci ostatniego roku studiów licencjackich, studiów magisterskich oraz doktoranckich, jak również absolwenci, którzy ukończyli studia nie wcześniej niż w roku 2017. Uczestnikiem projektu można zostać maksymalnie dwa razy, stąd studenci, którzy w poprzednich latach pomyślnie przeszli rekrutację do Akademii EFC, mogą ubiegać się o ponowne przyjęcie tylko w wypadku, jeśli uczestniczyli w nie więcej niż jednej z poprzednich edycji.

 

Spotkanie członków Akademii EFC odbędzie się w dniach 17-20 czerwca 2018 w Sopocie oraz Gdańsku. Uczestniczyć będą w nim studenci zarówno z uczelni w Polsce, jak i uczelni zagranicznych.

W programie czterodniowego spotkania znajdą się m.in. wystąpienia Gości Specjalnych EKF, eksperckie debaty, warsztaty, spotkania studentów z liderami biznesu i świata finansów, jak również debata oksfordzka z udziałem studentów. Ponadto eseje napisane przez studentów w trakcie rekrutacji wezmą udział w konkursie - najlepszych 30 tekstów zostanie opublikowanych w wydawnictwie EKF pt. „Co zmienilibyśmy w Europie?”. Specjalne Jury, w którego skład wchodzą eksperci i praktycy biznesu, wyłoni także jednego zwycięzcę - autora najciekawszego eseju.

Dodano: 19.12.2017 0 komentarzy Zobacz komentarze

Przedłużenie rekrutacji

Dodano: 29.01.2018
Z uwagi na duże zainteresowanie rekrutacją do tegorocznej edycji Akademii EFC zdecydowaliśmy o wydłużeniu I etapu rekrutacji do końca stycznia. W związku z powyższym wydłużony zostanie także termin nadsyłania zgłoszeń w drugim etapie rekrutacji - do 26 lutego 2018.
Czytaj więcej

X Kongres Bankowości Detalicznej

Dodano: 06.11.2017
22-23 listopada 2017 w Warszawie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Kongresu Bankowości Detalicznej organizowanego w ramach Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego.
Czytaj więcej

Gazeta Kongresowa oraz reportaż video z debaty "Co zmienilibyśmy w Europie?"

Dodano: 13.07.2017
Gazeta Kongresowa zawiera napisane przez członków tegorocznej Akademii EFC relacje z debat VII EKF, które odbyły się drugiego i trzeciego dnia Kongresu. Polecamy Państwu również reportaż z debaty otwarcia Akademii EFC "Co zmienilibyśmy w Europie?" oraz ogłoszenia wyników konkursu na najciekawszy esej.
Czytaj więcej
Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close