Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Przedłużenie rekrutacji

Dodano: 29.01.2018 0 komentarzy

Z uwagi na duże zainteresowanie rekrutacją do tegorocznej edycji Akademii EFC zdecydowaliśmy o wydłużeniu I etapu rekrutacji do końca stycznia. W związku z powyższym wydłużony zostanie także termin nadsyłania zgłoszeń w drugim etapie rekrutacji - do 26 lutego 2018.


Do tej daty oczekiwać będziemy na kompletne zgłoszenia od Kandydatów - zawierające wypełnione formularze i tabele, które wcześniej zostały przez nas przekazane, oraz eseje. Zgłoszenia można przesyłać w komplecie, bądź w dwóch częściach: formularz wraz z tabelą, oraz w późniejszym terminie esej (nie późniejszym jednak niż 26 lutego br.). 

Dodano: 29.01.2018 0 komentarzy Zobacz komentarze

Rekrutacja do Akademii EFC 2018

Dodano: 19.12.2017
Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach: - Etap 1: rekomendacje od nauczycieli akademickich – promotorów/opiekunów naukowych. Termin nadsyłania rekomendacji: styczeń 2018. - Etap 2: wypełnienie przez rekomendowanych studentów formularzy zgłoszeniowych oraz umotywowanie prośby o przyjęcie do udziału w projekcie, a także napisanie eseju na zadany temat dot. wyzwań stojących obecnie przed Europą. Drugi etap zakończy się 26 lutego 2018.
Czytaj więcej

X Kongres Bankowości Detalicznej

Dodano: 06.11.2017
22-23 listopada 2017 w Warszawie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Kongresu Bankowości Detalicznej organizowanego w ramach Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego.
Czytaj więcej

Gazeta Kongresowa oraz reportaż video z debaty "Co zmienilibyśmy w Europie?"

Dodano: 13.07.2017
Gazeta Kongresowa zawiera napisane przez członków tegorocznej Akademii EFC relacje z debat VII EKF, które odbyły się drugiego i trzeciego dnia Kongresu. Polecamy Państwu również reportaż z debaty otwarcia Akademii EFC "Co zmienilibyśmy w Europie?" oraz ogłoszenia wyników konkursu na najciekawszy esej.
Czytaj więcej
Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close