Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

BEST S.A. Partnerem Strategicznym Akademii EFC

Dodano: 05.06.2019 0 komentarzy

BEST S.A. co roku aktywnie angażuje się w Akademię EFC jako Partner Strategiczny. To inicjatywa szczególnie dla nas ważna w kontekście działań prospołecznych GK BEST.


Po pierwsze dlatego, że jest to wydarzenie będące doskonałą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, promujące przedsiębiorczość i edukację - jedne z kluczowych zagadnień w działalności filantropijnej i sponsoringowej BEST, uwzględniającej rekomendacje Agendy na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 w obrębie SDG 4, a będące wyrazem naszych wartości: wiedzy, etyki i skuteczności. Po drugie także dlatego, że Akademia EFC odbywa się w naszym środowisku lokalnym, w Trójmieście –  a partnerstwa wspierające przedsiębiorczość regionu są dla nas szczególnie ważne. Przede wszystkim to jednak inwestycja w młodych, czyli najlepsza inwestycja. To obecna młodzież już za chwilę będzie kształtować przyszłość swoją, całego kraju, ale i świata. Dlatego inspirowanie, promowanie standardów etycznych i dzielenie się wiedzą z młodszym pokoleniem, ale także słuchanie ich głosu i spostrzeżeń, przyczynia się do rozwoju innowacyjności, przedsiębiorczości i wspólnego dążenia do zrównoważonego rozwoju.

Dodano: 05.06.2019 0 komentarzy Zobacz komentarze

Agenda Akademii EFC 2019

Dodano: 23.05.2019
Zachęcamy do zapoznania się z pełną agendą spotkania Akademii EFC, 2-5 czerwca 2019 w Sopocie.
Czytaj więcej

Zrozumieć "Solidarność" i proces odzyskania Wolności

Dodano: 23.05.2019
Zapraszamy na wykład z dyskusją 4 czerwca o godz. 21:30, w ramach programu Akademii EFC.
Czytaj więcej

„Anatomia przywództwa” - wykład Marii Pasło-Wiśniewskiej

Dodano: 21.05.2019
W programie Akademii EFC 2019 zapraszamy m.in. na wykład pt. „Anatomia przywództwa - ujęcie socjologiczne” Marii Pasło-Wiśniewskiej z Wydziału Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego. 3 czerwca 2019, godz. 9:00 Centrum Konferencyjne Sheraton Sopot, sala Marco Polo E
Czytaj więcej
Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close