Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Zmiana dat w regulaminie Akademii EKF

Dodano: 08.09.2020 0 komentarzy


Szanowni Członkowie Akademii EKF

 

zgodnie z §1 pkt 3) Regulaminu rekrutacji oraz Członkostwa w Akademii EFC 2020 potwierdzamy Państwu, że termin tegorocznego spotkania Akademii EKF zostaje zmieniony na 12-14 października w Sopocie.

 

Na podstawie §4 pkt 2 regulaminu Rekrutacji Akademii EKF informujemy Państwa, że wprowadziliśmy do Regulaminu poniższe zmiany.

 

§3 pkt 5) nabiera brzmienia 

 "Członek Akademii EFC zobowiązany jest do: 

Poinformowania Organizatora o rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu członków Akademii EFC nie później niż do 20 września 2020."

 

§4 pkt 5) nabiera brzmienia 

 "Organizator dołoży starań, aby na czas trwania X Europejskiego Kongresu Finansowego zapewnić Członkom Akademii EFC niemieszkającym na terenie Trójmiasta bezpłatny nocleg. Organizator nie zapewni noclegu mieszkańcom Trójmiasta. Zapewnienie noclegu Członkom Akademii EFC spoza Trójmiasta uzależnione jest od pozyskania sponsora na ten cel. Niezależnie od możliwej oferty bezpłatnego noclegu ze strony Organizatora Członkowie Akademii EFC mogą we własnym zakresie zapewnić sobie nocleg na czas uczestnictwa w Kongresie. Organizator nie będzie pokrywał/zwracał kosztów noclegu rezerwowanego przez Członków Akademii EFC we własnym zakresie. O ewentualnej rezygnacji z całości lub części noclegu zapewnianego przez Organizatora należy poinformować Organizatora do 20 września 2020."

 

W odniesieniu do powyższych zmian, przypominamy, że §4 pkt 7 podpunkt b) nawiązuje do wyżej wskazanych terminów.

 

Organizator może postanowić o:
b) obciążeniu Członka Akademii EFC kosztami poniesionymi przez Organizatora z tytułu zaplanowanego wyżywienia i ew. rezerwacji noclegu, w przypadku niepoinformowania przez Członka Akademii EFC o rezygnacji z udziału w Kongresie i spotkaniu Akademii EFC w terminie wskazanym w §3 pkt 5) lub obciążeniu całkowitym bądź częściowym kosztem zakwaterowania w przypadku niepoinformowania przez Członka Akademii EFC o rezygnacji z całości bądź części noclegu zapewnionego przez Organizatora (pod warunkiem zapewnienia takiego noclegu przez Organizatora) w terminie wskazanym w §4 pkt 5).


Dodano: 08.09.2020 0 komentarzy Zobacz komentarze

Relacja z debaty Akademii EKF podczas X Europejskiego Kongresu Finansowego

Dodano: 16.10.2020
Podczas pierwszego dnia Europejskiego Kongresu Finansowego 2020 nie zabrakło aktywności Akademii EKF, w ramach której miała miejsce debata członków Akademii EKF pt. ,,Co zmienilibyśmy w Polsce i Europie”.
Czytaj więcej

Eseje zakwalifikowane do konkursów w ramach EKF 2020 – maj 2020

Dodano: 21.05.2020
W tym roku otrzymaliśmy blisko 170 zgłoszeń do Akademii EKF. Jest nam niezmiernie miło, że AEKF cieszy się tak dużym zainteresowaniem i serdecznie dziękujemy promotorom za pomoc i przekazane rekomendacje uczestników oraz wszystkim studentom za zgłoszenia do programu! Po zespołowych recenzjach każdego zgłoszenia, udało nam się wybrać 111 członków Akademii EKF 2020.
Czytaj więcej

Co nowego w Akademii EKF?

Dodano: 01.04.2020
Marzec był wyjątkowo pracowitym miesiącem dla Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego. Pomimo ostatnich wydarzeń związanych z epidemią COVID-19 organizatorzy nie zwalniają tempa i dążą do przeprowadzenia X Europejskiego Kongresu Finansowego zgodnie z planem.
Czytaj więcej
Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close