Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Wpływ globalnej gry mocarstw na Polskę

Opublikowano: 13.05.2019 Igor Miasnikow
Pod żadnym względem Polska nie może porzucić kluczowych projektów gospodarczych o charakterze regionalnym. Należy wykorzystywać zaangażowanie USA we wspieranie naszych koncepcji i stać się sworzniem geoekonomicznym w Europie. Należy zabiegać o zwiększenie inwestycji amerykańskich w Polsce. USA posiadają (jeszcze) dostateczne siły ekonomiczne by zaangażować się ekonomicznie w naszą gospodarkę. Polska powinna w zdecydowanie w inny sposób prowadzić politykę wobec Rosji i rozpocząć dialog polsko-rosyjski w podobny sposób jak prowadzi to znaczna większość krajów Zachodnich. Polska wykorzystując dywidendę geograficzną powinna wymagać od Chin oraz USA lepszych warunków współpracy gospodarczej.
Zaloguj się, aby pobrać

Centralny Port Komunikacyjny

Opublikowano: 23.08.2020 Szymon Czuraj
Czytaj więcej

Bank przyszłości odpowiedzią na technologiczny głód konsumentów

Opublikowano: 12.02.2020 Sabina Frueauf
Esej porusza tematykę trendów technologicznych w finansach i bankowości z ujęciem perspektywy konsumenta oraz pracownika.
Czytaj więcej

Wizerunek Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

Opublikowano: 19.05.2019 Piotr Guz
Badanie pilotażowe przeprowadzone na 40 osobach, połowa związana z KUL, połowa nie. Miało na celu sprawdzenie jak postrzegają uczelnię studenci/absolwenci oraz osoby nie związane z KUL
Czytaj więcej

Pieniądze i egzaminy

Opublikowano: 19.05.2019 Piotr Guz
Badanie przeprowadzone wśród studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego miało na celu dowiedzenia jaką kwotę byliby w stanie zapłacić studenci za zaliczenie najtrudniejszych egzaminów.
Czytaj więcej
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close