Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Jak zrobić karierę zawodową w Polsce?

Opublikowano: 16.05.2014 Dominika Arendt
W dzisiejszych czasach istnieje przeświadczenie, iż młodym osobom bardzo trudno wejść na poski rynek pracy z bardzo wielu przyczyn, chociażby z powodu aktualnej koniunktury gospodarczej, która bezpośredno dotyka absolwentów. Czy tak rzeczywiście jest, że student z góry skreślony jest na brak pracy w swoim wyuczonym zawodzie, oraz jest skazany na zarobki poniżej oczekiwań? Zastanówmy się, czy może jednak student nie robi nic w tym kierunku, aby rozpocząć karierę zawodową, a zamiast tego usprawiedliwia swój brak zaangażowania i zasłania się stwierdzeniem ,,Nikt nie zatrudnia studenta bez doświadczenia”?
Pobierz publikację

Centralny Port Komunikacyjny

Opublikowano: 23.08.2020 Szymon Czuraj
Czytaj więcej

Bank przyszłości odpowiedzią na technologiczny głód konsumentów

Opublikowano: 12.02.2020 Sabina Frueauf
Esej porusza tematykę trendów technologicznych w finansach i bankowości z ujęciem perspektywy konsumenta oraz pracownika.
Czytaj więcej

Wizerunek Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

Opublikowano: 19.05.2019 Piotr Guz
Badanie pilotażowe przeprowadzone na 40 osobach, połowa związana z KUL, połowa nie. Miało na celu sprawdzenie jak postrzegają uczelnię studenci/absolwenci oraz osoby nie związane z KUL
Czytaj więcej

Pieniądze i egzaminy

Opublikowano: 19.05.2019 Piotr Guz
Badanie przeprowadzone wśród studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego miało na celu dowiedzenia jaką kwotę byliby w stanie zapłacić studenci za zaliczenie najtrudniejszych egzaminów.
Czytaj więcej
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close