Nie pamiętam hasła Przypomnij hasło

Uczestnicy

[{"lat":"54.5189","lng":"18.5305"},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"54.352","lng":"18.6466"},{"lat":"51.4027","lng":"21.1471"},{"lat":"51.4027","lng":"21.1471"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"51.4151","lng":"21.154"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"51.2465","lng":"22.5684"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":"54.4416","lng":"18.5601"},{"lat":"53.0138","lng":"18.5984"},{"lat":"53.4285","lng":"14.5528"},{"lat":"52.4068","lng":"-1.51969"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"51.752","lng":"-1.25773"},{"lat":"50.1218","lng":"19.02"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"53.0138","lng":"18.5984"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"53.3365","lng":"15.0504"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"50.2119","lng":"19.7464"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"50.179","lng":"18.9038"},{"lat":"53.0138","lng":"18.5984"},{"lat":"53.4285","lng":"14.5528"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":"51.7592","lng":"19.456"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"54.352","lng":"18.6466"},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":"54.352","lng":"18.6466"},{"lat":"51.8963","lng":"17.7871"},{"lat":"52.2297","lng":"21.0122"},{"lat":"51.9244","lng":"4.47773"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"51.1079","lng":"17.0385"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"24.4539","lng":"54.3773"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"50.0412","lng":"21.9991"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"54.5189","lng":"18.5305"},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"50.0647","lng":"19.945"},{"lat":"51.2465","lng":"22.5684"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"51.1079","lng":"17.0385"},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":null,"lng":null},{"lat":"52.4064","lng":"16.9252"},{"lat":"53.0138","lng":"18.5984"}]
Michał Andrzejewski Michał
Andrzejewski
New York University Abu Dhabi
Jakub Aleksander Bartoszewski Jakub Aleksander
Bartoszewski
New York University Abu Dhabi
Stanisław  Biber Stanisław
Biber
University of Oxford
Justyna Brańka Justyna
Brańka
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Jan Braun Jan
Braun
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Marta  Broniewska Marta
Broniewska
Koordynator Akademii EFC
Katarzyna Brożek Katarzyna
Brożek
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. K. Pułaskiego w Radomiu
Dawid Brudek Dawid
Brudek
Uniwersytet Rzeszowski
Marta Budkowska Marta
Budkowska
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Justyna Bujwid Justyna
Bujwid
Politechnika Koszalińska
Krzysztof Chodor Krzysztof
Chodor
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Radosław  Ciukaj Radosław
Ciukaj
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Mateusz  Cybulski Mateusz
Cybulski
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Joanna Czerwińska Joanna
Czerwińska
Koordynator Akademii EFC
Patryk Dąbrowski Patryk
Dąbrowski
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu / Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Klaudia Dobosiewicz Klaudia
Dobosiewicz
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Marcin Doliwka Marcin
Doliwka
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Paweł Domaradzki Paweł
Domaradzki
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II / Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Tomasz Dziawgo Tomasz
Dziawgo
Szkoła Główna Handlowa
Iza Fabisiak Iza
Fabisiak
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Dawid Fleischer Dawid
Fleischer
University of Warwick
Marcin Flotyński Marcin
Flotyński
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Wojciech Gątarski Wojciech
Gątarski
University of Warwick, Warwick Business School
Magdalena Graca Magdalena
Graca
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński
Kamil Ignasiak Kamil
Ignasiak
Uniwersytet Szczeciński
Anastasiia Ivanova Anastasiia
Ivanova
Akademia Leona Koźmińskiego
Alan Jakubiak Alan
Jakubiak
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Patryk Janczak Patryk
Janczak
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Tomasz Jaszek Tomasz
Jaszek
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Tadeusz Kałwak Tadeusz
Kałwak
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Michał Kazan Michał
Kazan
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Krzysztof Knopp Krzysztof
Knopp
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Justyna Kogut Justyna
Kogut
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Agnieszka Krawczuk Agnieszka
Krawczuk
Uniwersytet Gdański
Taras Kryvyy Taras
Kryvyy
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Piotr Kuca Piotr
Kuca
Uniwersytet Jagielloński
Dominik Kucharski Dominik
Kucharski
University of Warwick
Jakub Kunicki Jakub
Kunicki
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Konrad Kwaśniewski Konrad
Kwaśniewski
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Julia Kwiatkowska Julia
Kwiatkowska
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Bartłomiej Lisicki Bartłomiej
Lisicki
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Małgorzata Łepkowska Małgorzata
Łepkowska
Uniwersytet Gdański
Michał Łęczycki Michał
Łęczycki
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Aleksander Małkowicz Aleksander
Małkowicz
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Mateusz Manuszak Mateusz
Manuszak
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Łukasz Nogaj Łukasz
Nogaj
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego
Paweł Ogonowski Paweł
Ogonowski
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Tomasz  Olejarski Tomasz
Olejarski
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Natalia Ołówko Natalia
Ołówko
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Paulina Ostrzycka Paulina
Ostrzycka
Akademia Leona Koźmińskiego
Agnieszka Pawlikowska Agnieszka
Pawlikowska
Università della Svizzera italiana
Ewa Pokarowska Ewa
Pokarowska
Szkoła Główna Handlowa
Maciej Proszek Maciej
Proszek
University of Exeter
Patrycja Ratecka Patrycja
Ratecka
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Michael Richter Michael
Richter
University College London (UCL)
Aleksandra Romanowska Aleksandra
Romanowska
Uniwersytet Gdański
Jakub Roszyk Jakub
Roszyk
King's College
Andrzej Rygiel Andrzej
Rygiel
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie; Uniwersytet Jagielloński
Mateusz Sawicki Mateusz
Sawicki
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Anna Skalniak Anna
Skalniak
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Anastasiya Slipetska Anastasiya
Slipetska
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siędzibą w Rzeszowie
Anna Sowińska Anna
Sowińska
Uniwersytet Gdański
Daria Staniszewska Daria
Staniszewska
Uniwersytet Gdański
Wojciech Staszek Wojciech
Staszek
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Radosław Stochmal Radosław
Stochmal
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Agnieszka Szczepanek Agnieszka
Szczepanek
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Krzysztof Szczygielski Krzysztof
Szczygielski
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Nikodem Szewczyk Nikodem
Szewczyk
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Maciej Szołtysek Maciej
Szołtysek
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Aleksandra Szponder Aleksandra
Szponder
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Patryk Szumski Patryk
Szumski
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie; Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie
Julita Szwed Julita
Szwed
Politechnika Białostocka
Tomasz  Szwon Tomasz
Szwon
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Aleksandra Szymula Aleksandra
Szymula
Uniwersytet Ekonomiczny
Michał Tadla Michał
Tadla
Erasmus University Rotterdam
Wiktor Tomaszewski Wiktor
Tomaszewski
Uniwersytet Ekonomiczny Poznań
Albert Trąpczyński Albert
Trąpczyński
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Dominika Urbańczyk Dominika
Urbańczyk
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Bartosz Urbański Bartosz
Urbański
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Maja Walczak Maja
Walczak
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Klaudia Walencik Klaudia
Walencik
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Anna Maria Wierzchowska Anna Maria
Wierzchowska
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Marcin Wilk Marcin
Wilk
University of Leicester
Michał Włodarczyk Michał
Włodarczyk
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Katarzyna Włosik Katarzyna
Włosik
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Karolina Wójcik Karolina
Wójcik
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Anna Żebrowska Anna
Żebrowska
SGGW w Warszawie
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close